וויטהול כניסה לאתר
מסעדת וויטהול יצירת קשר

מסעדת בשרים בהרצליה

וויטהול מסעדת בשרים בהרצליה, שוכנת ברח' המשכית 35, הרצליה פיתוח. וויטהול מסעדת בשרים הרצליה מגישה בשרים מיוחדים כגון: סטייק אנגוס, אנטריקוט, פילה ועוד

במשך שנים רבות נחשבה הרצליה לאחות הקטנה והעשירה של תל אביב. בעלי מסעדות העדיפו לוותר על כניסה לעיר, בשל אותה סטיגמה על אוכלוסייה שכמעט בלתי אפשרי לרצות אותה. אבל הרחבת העיר וכניסת אוכלוסייה קצת אחרת לשכונות שונות הפכו את הרצלייה למה שהיא היום – מרכז תרבותי – קולינארי של ממש, המציע מגוון אדיר של מסעדות. כיום כבר לא קשה למצוא מסעדת בשרים בהרצליה לצד מסעדה המתמחה בקינוחים בלבד, ולכם מה שנשאר זה פשוט לבחור וללקק את האצבעות.

אבל בהרצליה, וזאת עובדה, גרים בעיקר חובבי בשר. בעלי מסעדות בשרים בהרצליה, שברשותם מספר מסעדות בשר ברחבי הארץ, מעידים שבהרצליה החיבה של תושבי המקום לבשר טוב גבוהה פי כמה מאשר בערים אחרות. על איכות לא מתפשרים בעיר, וטוב שכך. בעלי המסעדות "נאלצו" ליישר קו עם הדרישות הגבוהות, והתוצאה מעולה לכולנו – מסעדות באיכות גבוהה, עם בשר משובח, שירות מעולה, עיצוב מרשים ואווירה שקשה למצוא במקומות אחרים.

אם אתם מגיעים לאיזור ומחפשים מסעדת בשרים בהרצליה, האפשרויות הן בלתי נגמרות, אך כדאי לבדוק שכן לא כל מסעדת בשרים בהרצליה מציעה בשרים איכותיים ועשויים כמו שצריך, בשילוב של בשר איכותי וטרי כפי שנדרש ממסעת בשרים.

וויטהול כמסעדת בשרים בהרצליה

וויטהול הינה רשת מסעדות בשרים הפועלת כבר מעל ל- 25 שנה, היא הוקמה ב-1985 ופועלת בערים תל אביב והרצליה.

מכיוון שאנו יודעים כמה כיף לשבת במסעדת בשרים בהרצליה עם הריח של הים והבריזה הטובה המגיעה משם, אנו מגישים מגוון בשרים מהאיכות הטובה ביותר שניתן לקבל.

ניסיון רב השנים שצברנו כמסעדת בשרים, מאפשרת לכם הסועדים להנות מבשר איכותי המיושן בשיטות המבוססות על אמצעים טבעיים בלבד, ומבטיחות להגיש לכם את מנות הבשר האיכותיות ביותר שניתן לקבל.

שעות פתיחת המסעדה הינם ימים א'-ה' בשעות 12:00 ועד הלילה. ארוחות עסקיות מוגשות בימים א'-ה' בשעות 12:00 – 18:00.
ניתן לערוך בסניפים אירועים הכוללים ארוחות איכותיות, פנו אלינו לפרטים נוספים.